(Slovenčina) Neokukaný a praktický darček na sviatok sv.Valentína

Sorry, this entry is only available in Slovak. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

V našej ponuke máme jeden špeciálny produkt, ktorý sa hodí k blížiacemu sa sviatku všetkých zaľúbených. Je to USB pre zaľúbených ❤️  vhodný pre ŇU aj pre NEHO.

Neokukaný, originálny a zároveň veľmi praktický darček, ktorý obdarovaný môže nosiť stále pri sebe. Na USB môžete nahrať mix vašich obľúbených pesničiek, fotiek, obľúbený film … je to len na Vás.

Ak uvažujete, že by ste jeden vyrobili aj pre seba, ale bojíte sa, že si ich budete mýliť, tu je pár nápadov ako ich odlíšiť.

Pre folkovo a prírodne naladených nadšencov vieme vyrobiť “drevený” USB v kombinácii s akoukoľvek inou farbou. Prečo je slovíčko drevený v úvodzovkách? Pretože USB kľúč nie je 100% z dreva ale z plastu, ktorý je s prímesou recyklovaného dreva.

Na to, aby sme druhému vyjadrili, že ho máme radi nemusíme kupovať drahé dary, niekedy postačí pekné slovo, objatie, prípadne maličkosť, ktorú bude mať stále pri sebe a bude mu pripomínať milovanú osobu.

Veríme, že sme Vás inšpirovali.

Tím layerica